Drodzy Młodzi! 

Zapraszamy Was na trzeci, tegoroczny wyjazd w góry 

WEJDŹ NA GÓRĘ Z JEZUSEM – to czas,

w którym możesz po prostu aktywnie odpocząć, zatrzymać się na modlitwie, posłuchać dobrych treści i spotkać się

 z drugim człowiekiem. Zachęcamy do wspólnej wyprawy.

Nr tel. do zgłoszeń jest podany na plakacie.

Udostępnij stronę