Wniebowstąpienie Pańskie

17 maja 2026 r.

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na budownictwo sakralne w naszej diecezji.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie w kościele o godz. 17.30, a przy kapliczce na Przyjaźni, przy krzyżu na Odlewniczej i na ul. Grygowej przy krzyżu na przystanku o godz. 18.00.
  3. W dniu dzisiejszym w naszej parafii, są  rozprowadzane „Kremówki Papieski”, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie.
  4. Prosimy o pomoc w zorganizowaniu procesji Bożego Ciała. Potrzebni są dwaj mężczyźni do niesienia figurki Najśw. Serca Pana Jezusa. Chętnych proszę o kontakt w zakrystii.
  5. Informujemy, że w przyszłym roku, jak to jest w tradycji naszej parafii, I Komunia Św. będzie w ostatnią niedzielę maja, tj. 30 maja 2027 r.
  6. Jeżeli ktoś chciałby prosić o modlitwę, mamy wolne terminy na intencje w bieżącym tygodniu.
  7. Zapowiedzi przedślubne:

a/ Kamil Kutnik, kawaler z parafii tutejszej i Katarzyna Małgorzata, panna z parafii „Przemienienia Pańskiego” w Lublinie

b/ Mateusz Marcjan Tomsa, kawaler z parafii tutejszej i Agnieszka Helena Kuszneruk, panna z parafii tutejszej

c/ Jakub Tomasz Staszek, kawaler z parafii tutejszej i Patrycja Weronika Filipowicz, panna z parafii „Św. Brata Alberta” w Lublinie

d/ Marek Adam Jachorek, kawaler par. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie i Magdalena Kinga Oziomek, panna, par. tut.

  • W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Dorota Żądło, Janina Depta, Józef Szewczuk, Urszula Piechacka, Regina Jeż – módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła:  wieczny odpoczynek…
Udostępnij stronę