Msze Święte:
Niedziela i Święta - 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00
Dni powszednie - 6.45, 18.00
Wniebowstąpienie Pańskie

17 maja 2026 r.
- Dziękujemy za ofiary złożone na budownictwo sakralne w naszej diecezji.
- Nabożeństwo majowe codziennie w kościele o godz. 17.30, a przy kapliczce na Przyjaźni, przy krzyżu na Odlewniczej i na ul. Grygowej przy krzyżu na przystanku o godz. 18.00.
- W dniu dzisiejszym w naszej parafii, są rozprowadzane „Kremówki Papieski”, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie.
- Prosimy o pomoc w zorganizowaniu procesji Bożego Ciała. Potrzebni są dwaj mężczyźni do niesienia figurki Najśw. Serca Pana Jezusa. Chętnych proszę o kontakt w zakrystii.
- Informujemy, że w przyszłym roku, jak to jest w tradycji naszej parafii, I Komunia Św. będzie w ostatnią niedzielę maja, tj. 30 maja 2027 r.
- Jeżeli ktoś chciałby prosić o modlitwę, mamy wolne terminy na intencje w bieżącym tygodniu.
- Zapowiedzi przedślubne:
a/ Kamil Kutnik, kawaler z parafii tutejszej i Katarzyna Małgorzata, panna z parafii „Przemienienia Pańskiego” w Lublinie
b/ Mateusz Marcjan Tomsa, kawaler z parafii tutejszej i Agnieszka Helena Kuszneruk, panna z parafii tutejszej
c/ Jakub Tomasz Staszek, kawaler z parafii tutejszej i Patrycja Weronika Filipowicz, panna z parafii „Św. Brata Alberta” w Lublinie
d/ Marek Adam Jachorek, kawaler par. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie i Magdalena Kinga Oziomek, panna, par. tut.
- W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Dorota Żądło, Janina Depta, Józef Szewczuk, Urszula Piechacka, Regina Jeż – módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek…
